Η ΕΠΟ όρισε τον Σιδηρόπουλο στο ντέρμπι ΠΑΟΚ-Άρη

Γνωστά τα ονόματα των διαιτητών για την πρώτη αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας

Sharing is caring!
0Shares

Αρχίζει την προσεχή εβδομάδα η φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας, με το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης να ξεχωρίζει από τις αναμετρήσεις.

Στον 4ο όμιλο ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί στην Τούμπα τον Άρη για την πρώτη αγωνιστική και η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΟ αποφάσισε τον ορισμό του έμπειρου Τάσου Σιδηρόπουλου ως διαιτητή της συγκεκριμένης αναμέτρησης.

Στο παιχνίδι της ΑΕΚ με τη Λαμία ορίστηκε ο Τζήλος, στην αναμέτρηση Ολυμπιακού-Λεβαδειακού ο Ευαγγέλου και στο Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός τον Σκουλά. Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΤΡΙΤΗ 26/9

(19:00) Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Τσαμούρης
Βοηθοί : Κουρομπύλια, Σαμοΐλης
4ος : Ζαχαριάδης
(21:30) Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Κουμπαράκης
Βοηθοί : Τζιότζιος, Νικολακάκης
4ος : Μανούχος
(16:30) Βόλος ΝΠΣ-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Μπεκιάρης
Βοηθοί : Βογιατζής, Καλύβας
4ος : Παπακωνσταντίνου
(16:30) Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα
Διαιτητής: Βουρνέλης
Βοηθοί : Νταβέλας, Τοροσιάδης
4ος : Μαμασούλας
(16:30) Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κολύτας
Βοηθοί : Αναστασάκης, Κοκμοτός
4ος : Σταυρουλάκης
(16:30) ΟΦ Ιεράπτρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Διαιτητής: Κατοίκος
Βοηθοί : Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης
4ος : Πατεμτζής

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/9

(19:00) ΠΑΟΚ-Άρης
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος
Βοηθοί : Κωσταράς, Απτόσογλου : Σέζος
(21:00) ΑΕΚ-Λαμία
Διαιτητής: Τζήλος
Βοηθοί : Κωνστάντιος, Δημόπουλος
4ος : Λάμπρου
(19:00) Νίκη Βόλου-Κέρκυρα
Διαιτητής: Πανητσίδης
Βοηθοί : Παπαδάκης, Πάντσης
4ος : Μελτζανίδης
(16:30) Ξάνθη-ΟΦΗ
Διαιτητής: Τζοβάρας
Βοηθοί : Νικολαΐδης, Πάτρας
4ος : Κοτσάνης
(16:30) Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης
Διαιτητής: Ντάουλας
Βοηθοί : Ψηλός, Νικολάου
4ος : Στάμου

Πέμπτη 27/9

(19:00) Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός: Σκουλάς (Σάββας, Χατζηνάκος, 4ος Φωτιάδης)
(21:30) Ολυμπιακός-Λεβαδειακός: Ευαγγέλου (Φωτόπουλος, Κολοσιώνης, 4ος Βρέσκας)
(19:00): Πανιώνιος-Λάρισα: Τάσης (Σινιοράκης, Δίπλαρης, 4ος Γρατσάνης)
(16:30) Άρης Αβατου-Παναχαϊκή: Σ.Σιδηρόπουλος (Διαμαντής, Τερζόπουλος, 4ος Γεωργιτσόπουλος)
(16:30) Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής: Γκάμαρης-Γεωργακόπουλος, Νιδριώτης, 4ος Λεμπέσης)

Sharing is caring!
0Shares

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.